93101-20M07 MOQ PUL
MOQ PUL|93101-20M07-00
QO'LQIB PASTI KAPI 1
yamaha 25 ot kuchi - 2002, 2005, 2020
PASTI DAYVAN 1
yamaha 25 ot kuchi - 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993
yamaha 30 ot kuchi - 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994
  • Mahsulotni tanishtirish
HIMARIN HAQIQIY QISMLAR VA AKSESSUARLAR
Ishlab chiqaruvchi: HIMARINE
OEM qism raqami:93101-20M07-00 MOQ PUL
Qism: MOQ MUHRI
O'rnatish: tashqi dvigatel 20 ot kuchi 25 ot kuchi 30 ot kuchi 45 ot kuchi
Fit ishlab chiqarish qism raqami: 93101-20M07
Hajmi: 20mm * 34mm * 7mm